Yurt Dışı Gezilerinde Vize İşlemleri

Vize işlemleri yurt dışına çıkmak isteyen vatandaşların her zaman en büyük derdi olmuştur. Vize işlemleri sırasında gereken belgeler ve konsolosluklarda harcanan zamanlar insanların yurt dışına gitmekten vazgeçmesine dahi sebep olabilmektedir. Özellikle ilk defa vize alacak vatandaşlarımız hangi tür vize alacaklarını ve hangi belgeleri getirmeleri gerektiğini bilmedikleri için sıkıntı çekmektedirler.

Vize işlemleri her ülkede olduğu gibi Türkiye’de de turistik amaçla yapılmaktadır. Turistik amaçla yapılan geziler sırasında getirilecek olan belgelerin farklı olması bazı gezginlerin vize alamamasına ve tekrardan randevu almak zorunda kalmasına yol açmaktadır. Özellikle tur gezisi haricinde yurt dışına çıkmak isteyen gezginler, randevularını seyahat gününe yakın bir zamanda aldığında gezi planının iptal olması gibi durumlar bile söz konusu olabilmektedir.

Vize İşlemleri İçin Luvi Tour Hizmetinizde

Yirmi yıldır yurt dışı ve yurt içi seyahatlerde müşterilerinin kusursuz bir gezi geçirmesini sağlayan Luvi Tour sayesinde vize işlemlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde halledebileceksiniz. Genellikle Luvi Tour ile yurt dışı gezisi yapacak gezginlerin aklındaki sorulardan en büyüğü vize işlemlerinin nasıl yapılacağıdır. Gezginler vize işlemlerinin tamamlanmaması durumunda yurt dışına çıkamamaktan ve planlarının mahvolmasından korkmaktadır. Bunun en büyük sebepleri arasında piyasada bulunan bazı tur şirketlerinin vize işlemleri konusunda titiz davranmaması ve müşterilerini mağdur etmesidir.

Luvi Tour ile yurt dışı seyahati yapan müşterilerimizin hiçbirinde şimdiye kadar tur şirketimize bağlı olarak bir sorun ortaya çıkmamıştır. Vize işlemleri tur şirketimiz tarafından yapılmış ve gezginlerimiz söz verildiği tarihte turlarına katılabilmişlerdir. Luvi Tour ile birlikte yurt dışına çıkmak isteyen gezginlerin tüm vize işlemleri şirketimiz ile birlikte yapıldığı için müşterilerimiz zaman ve belge konusunda hiçbir sıkıntı çekmemiştir.

Herhangi bir ülkeye Luvi Tour ile seyahat etmek istemeniz durumunda vize işlemlerinizi bizimle birlikte yapacağınızdan emin olabilirsiniz. Detaylı ve ücretsiz bilgi almak için ofisimizi arayabilir ya da acentamıza misafir olabilirsiniz. Luvi Tour ekibimizin vize işlemleri ve diğer konudaki sorularınızı güler yüzlü ve hoşgörülü bir şekilde yanıtlayacağından emin olabilirsiniz.

european-union
united-kingdom-vize
spain-vize
italy-vize
germany-vize
france-vize
belgium-vize
brazil-vize
canada-vize
finland-vize
sweden-vize
switzerland-vize