Ayder Yaylası Kardan Adam Festivali Turu

(0)
Kişi Başı 1,600
 • Yurtiçi Turlar
 • Araç İçi İkramlar
 • Fotoğraf Molası
 • Gidiş Dönüş
 • Şehir Gezisi
 • Turist Rehberi
 • Uçaklı Tur

Açıklama

Çanakkale kalkışlı Rize Ayder Yaylası Kardan Adam Festivali’ne gidiyoruz! Profesyonel rehberimiz ve lüks konaklamamız ile ayrıcalıklı bu gezi seni bekliyor! Sen de koltuklar dolmadan yerini rezerve et!

22 Ocak – 26 Ocak

4 Gece 5 Gün


Program

Ayder Yaylası Kardan Adam Festivali Turu

4 Gece 5 Gün

(Ordu-Giresun-Trabzon-Rize-Batum)

 1. Gün: 22 Ocak (Sabah Hareketli) Ankara aktarmalı uçuşumuz sonrası Ordu'ya varıyoruz. Kenti kuşbakışı görmek için yaklaşık 8 dakikalık teleferik yolculuğu sonrası Boztepe'ye çıkıyoruz. Kahvaltımızı alıyoruz. Kahvaltı sonrasında doğuya yolculuğumuz devam ediyor. Sırada Karadeniz'in incisi Trabzon var. İlk durağımız kentin simgesi Ayasofya sonrasında Soğuksu Mahallesi'ndeki Atatürk Köşkü'ne gidiyoruz. Gazi Paşa'nın vasiyetini yazdığı mekanı da ziyaret ederek yolumuza devam ediyoruz. Şehir merkezindeki serbest zaman sonrası Otelimize gitmek üzere yola çıkıyoruz.(Konaklama Trabzon)
 2. Gün: 23 Ocak Otelde kahvaltı sonrası Batum'a gitmek üzere yola çıkıyoruz. Yol güzergahında çay fabrikası ziyareti yapıyor ve çaylarımızı içiyoruz. Alışveriş sonrası yolumuzda devam ediyoruz. Sarp sınır kapısında gümrük işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Aziz Andrew ve Gonia Kalesi'ni panoromik olarak görüyoruz. Batum şehir merkezine varıyoruz. Tiyatro Meydanı, Avrupa Meydanı ve Piazza Meydanı'nı görüyor serbest zaman sonrası dinlenmek üzere otelimize geçiyoruz. Dileyenler akşam Batum'un gece eğlencesine çıkabilir ve Gazinoları değerlendirebilir. (Konaklama Batum)
 3. Gün: 24 Ocak Sabah erken saatlerde otelde alacağımız kahvaltı sonrası Türkiye'ye geçiş yapmak üzere Sarp sınır kapısına doğru yola çıkıyoruz. Gümrük işlemlerimizi tamamlayarak ülkeye giriş yapıyoruz. Öğle saatlerinde Fırtına Vadisi'ne gidiyor ve yemek molası veriyoruz. (Konaklama Rize)
 4. Gün: 25 Ocak Ayder Yaylası Kardan Adam Festivali etkinliklerine katılıyor ve tüm gün festivalin tadını çıkarıyoruz.
 5. Gün: 26 Ocak Trabzon Uzungöl ve Kemençe Müzesi'ni ziyaret ettikten sonra dönüşümüz başlıyor.

Dikkat : TC NOLU NÜFUS CÜZDANINIZI SEYAHATE ÇIKARKEN YANINIZA ALMAYI UNUTMAYINIZ. (YENİ BÜFUS CÜZDANI VEYA PASAPORT) 50TL OLAN ÇIKIŞ ÜCRETİ MİSAFİR TARAFINDAN ÖDENİR.

Öneriler;

Arazi şartları ve kış şartları gereğine göre tercih edilmelidir. Şehir merkezi ve yaylalar arasındaki ısı farkı olabileceğinden gece için yanınıza kalın kıyafet, bölgenin yağmur potansiyeli olduğundan şemsiye almanız tavsiye edilir.

Daha detaylı bilgi için :

0 (286) 217 05 17

0 (542) 511 60 48

Rehber:

Serkan Tagrikulu


error: İçeriğin kopyalanması yasaktır!